Бажання
Додайте товари до списку бажань

Відгуки про магазин

5.0
10 відгуків
Сортування:
Придбав дерев'яну накидку-масажер на сидіння. Швидко відправили, застосував на шкіряному офісному кріслі рісля чого питання запрівання попереку відпало. Річ якісна та функціональна.
Відповісти
Доброго дня. Придбала у вашому магазині накидку-масажер у авто. Дякую за вашу роботу. Замовлення прийшло швидко і повністю відповідає заявленому у каталозі. Щодо якості напишу після користування. Але дуже сподіваюсь що все буде добре.
Ще раз дякую.
Відповісти
Рекомендую! Була вражена ставленням до клієнта. Один ніж поламався, і нам одразу надіслали новий за рахунок магазину. Жодного слова про те, що "а може ви самі поламали". Давно не зустрічала на стільки швидкого і якісного обслуговування. Щиро дякую. Тепер ми ваші клієнти назавжди.
Відповісти
Швидкий зв'язок, якісне пакування. Набір яскравий і якісний. Магазин рекомендую!
Відповісти
Рекомендую всім! Дякуємо за гарний сервіс та бистру доставку велика подяка!!! Оцінка на всі 100% Бажаємо Вашій компанії успіхів і процвітання!
Відповісти
Швидкий зв'язок, швидка доставка, охайне пакування. Набір зброї вигядає яскраво і якісно. Рекомендую) Дякую)
Відповісти
Дитина дуже задоволена набором ножів. Дякую за гарну якість товару та швидке обслуговування. Приїхало за день.
Відповісти
Дуже задоволена придбаним подарунком для дитини, доставка мега швидка, якість супер, відношення персоналу супер-супер,. Рекомендую звернуся ще)))))0 P.S. зробили скидку на яку навіть не очікувала. Мирного неба, хороших продаж......
Відповісти
Купував на подарунок набір зброї CS:GO 8 шт. Дешевше не знайшов ніде. Якість хороша. Дитина задоволена. Все зробили дуже швидко та якісно.
P.S. довелося через декілька днів дозамовити ще один пістолет для друга)
Відповісти
Гарний сервіс. Добра якість. Брали подарунок - дерев'яний набір зброї. Все добре зроблено. Все працює. Дитина задоволена. Дякуємо. РЕКОМЕНДУЄМО)))
Відповісти
Вгору